Üdvözlünk mindenkit a Blurred Colors-on, amely továbbra is az első és egyetlen magyar szerepjátékos és grafikai fórum, illetve annak közössége. Kedves, segítőkész emberekkel, változatos versenyekkel, sokoldalú kódokkal, grafikákkal és egyéb hasznos dolgokkal látjuk el a rászoruló eltévedt szerepjátékozni, vagy épp csak képet szerkeszteni vágyókat. Csatlakozz hozzánk te is! Regisztrálj, de még mielőtt megtennéd, kérlek, olvasd el a szabályzatunkat.

a hónap aláírása by
don'tFORGET

a hónap blendje by
away from the light &

a hónap ikonszettje by
light up the world

válaszol új topik szavazás

» the child of a lesser god,, between heaven & hell
between heaven & hell
 Posted: Nov 13 2011, 11:53 AM
idézés

Group Icon

Group: statiszta
Member No.: 43

user posted image
freddie
cziegleroliver@freemail.hu

heló-heló, hát gondoltam én is beírok ide, mert hát miért ne? smile.gif nézzétek el, hogy nem vagyok jó a bemutatkozó szövegekben, pls.^^'
szóval olivérnek hívnak, mint az fentről kiderült, és 15 éves vagyok - de ha megkérdezik, akkor simán 16-ot mondok, pedig csak márciusban töltöm be. maradjunk annyiban, hogy pécsi vagyok, ami persze nem igaz, de vonattal kb. 40 percre lakok tőle, oda járok suliba, és gyakorlatilag a fél életemet ott töltöm, meg hát azért mégiscsak többet mond az embereknek, mint az, hogy "palkonya", nem? (wow, ha most nagy kezdőbetűvel írnám, akkor a word nem húzná alá Oo) szóval igen, fogjuk rá, hogy pécsi vagyok. a leőwey klára gimnáziumba járok, egészen pontosan német nemzetiségi tagozatra, immár másfél éve (na jó, még nem, de szeretek kerekíteni^^'), ami persze nem jelenti azt, hogy perfekt németes vagyok, sőt, néha másfél év angol tanulás után is úgy érzem, hogy azt jobban értem a németnél, ne kérdezzétek, miért, mert fogalmam sincs. :'D
egyébként sorozatfüggő vagyok, ami mostanában leginkább a vámpírnaplók iránti rajongásomban nyilvánul meg, úgy nagyjából egy hónapja (éppen mély depresszióba süllyedtem, amiért csak januárban jön a következő rész), de amúgy sok mást is szeretek, meg vannak olyanok, amiket még nem láttam, csak tervezem.^^' ugyanúgy zenei téren is mindenevő vagyok, mutass egy számot, és jó eséllyel tetszeni fog, úgyhogy nem is sorolok most fel bandákat, mert nincs értelme.^^'
ami pedig a ps-, és kódolási tudásomat illeti, nos, előbbi igencsak korlátozott, az utóbbi pedig gyakorlatilag nem is létezik. :\ de fejlődőképes vagyok ám, azt hiszem 8)
hát azt hiszem most így ennyi lenne. smile.gif

ps: akit érdekel, az ott fent msn cím ám wink.gif

THIS IM TEMPLATE WAS MADE BY BLACK MAGIC?! OF CAUTION.

--------------------
user posted image
pm e-mail
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options válaszol új topik szavazás