Üdvözlünk mindenkit a Blurred Colors-on, amely továbbra is az első és egyetlen magyar szerepjátékos és grafikai fórum, illetve annak közössége. Kedves, segítőkész emberekkel, változatos versenyekkel, sokoldalú kódokkal, grafikákkal és egyéb hasznos dolgokkal látjuk el a rászoruló eltévedt szerepjátékozni, vagy épp csak képet szerkeszteni vágyókat. Csatlakozz hozzánk te is! Regisztrálj, de még mielőtt megtennéd, kérlek, olvasd el a szabályzatunkat.

a hónap aláírása by
don'tFORGET

a hónap blendje by
away from the light &

a hónap ikonszettje by
light up the world

válaszol új topik szavazás

» keresem a társaimat!
judyb92
 Posted: May 27 2012, 11:04 AM
idézés

Group Icon

Group: statiszta
Member No.: 101

Sziasztok!

Nyitni szeretnék egy új szerepjátékos oldalt, méghozzá nem is akármilyet.
Szeretném, ha az oldalon mindenki megtalálná a számára legkedvesebb karaktert és a kedvenceit alakíthassa, figyelmen kívül hagyva, hogy melyik sorozatban/filmben szerepel a karakter.
Amolyan olvasztótégely lenne, minden megtalálható lenne benne.
Ugyanúgy meg lehetne alkotni Edward Cullent, mint mondjuk Lilyt és Marshallt az Így jártam anyátokkal c. sorozatból. Az ő szomszédjuk pedig lehetne Gabrielle Solis, a született feleségek modellje. Azt szeretném, ha tényleg mindenki megtalálhatná a neki megfelelőt és nem kellene ehhez 5 különböző oldalon játszania. Hanem Elena Gilbertként nyugodtan elmehessen randizni a szereplő akár Ted Mosbyval is.

Nem tudom mennyire lenne sikeres az oldal, de úgy gondolom, egy próbát mindenképpen megérne.

Szeretettel fogadnék staff tagokat, főleg olyanokat, akik ügyesek a képszerkesztésekben és a grafikákban. És ismerik az alap fórum dolgokat (téma áthelyezése, csoportba rakás stb.).

Akinek felkeltettem az érdeklődését az kérem keressen meg az emailcímemen: judyb92@indamail.hu
Vagy jöjjön rögtön a készülőben lévő oldalra és regisztráljon be, majd ott keressen fel: http://z13.invisionfree.com/wealllive/index.php

Köszönöm szépen a figyelmet! biggrin.gif
pm
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options válaszol új topik szavazás