Üdvözlünk mindenkit a Blurred Colors-on, amely továbbra is az első és egyetlen magyar szerepjátékos és grafikai fórum, illetve annak közössége. Kedves, segítőkész emberekkel, változatos versenyekkel, sokoldalú kódokkal, grafikákkal és egyéb hasznos dolgokkal látjuk el a rászoruló eltévedt szerepjátékozni, vagy épp csak képet szerkeszteni vágyókat. Csatlakozz hozzánk te is! Regisztrálj, de még mielőtt megtennéd, kérlek, olvasd el a szabályzatunkat.

a hónap aláírása by
don'tFORGET

a hónap blendje by
away from the light &

a hónap ikonszettje by
light up the world

válaszol új topik szavazás

» Selena Gomez, Sig (kódolt)
Lilia
 Posted: Jan 26 2012, 07:28 AM
idézés

Group Icon

Group: visszatérő szereplők
Member No.: 12

Mit? Egy kódolt sig-et szeretnék ( Rock Me Mama-tól smile.gif )
Kiről? Selena Gomez
Képek: sztem bőven van választék, ezt szabadon hagyom smile.gif
Egyéb: a karakter akit megformáz, nagyon kedves és barátságos, azonban minden vágya hogy a középpontba kerüljön. Ehhez mérten szeretnék valamit, és hát imádom a különc, egyedi dolgokat, úgyhogy azt hiszem ha a kódolásban lehet kiélni kreativitást, nálam megteheted smile.gif
Idézet: ezt is az alkotóra bíznám, szabad kezet adok smile.gif

u.i.: A méretet nem tudom, de a Dorianra lesz majd .. nem tom ez mennyit segít biggrin.gif

--------------------
user posted image
pm
^
rock me mama
 Posted: Jan 27 2012, 08:41 AM
idézés

Group Icon

Group: statiszta
Member No.: 21

próbáltam keresni hozzá egy barney stinson-os gif-et, de meguntam, úgyhogy csak anélkül: elfogadom a kihívást ^^
vedd úgy, hogy kb egy órán belül megleszek, ha nem jön rám, hogy mégse xD

--------------------
user posted image
pm
^
rock me mama
 Posted: Jan 27 2012, 09:36 AM
idézés

Group Icon

első nekifutásra ez lett -- szólj, ha valami nem tetszik benne, vagy ha teljesen más stílusút képzeltél el vagy valami ilyesmi, neki esek máris.
a dalszöveg innen van, (remélem szereted avrilt
xD), ha lenne más ötleted rá, csak szólj biggrin.gif

always
needed time on my own I never thought I'd need you there when I cry And the days feel like years when I'm alone And the bed where you lie is made up on your side

CODE
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=League+Script' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 300px"><center><div style="width: 160px; height: 160px; background-image: url(http://i937.photobucket.com/albums/ad216/kiscsaszar/selenasig1.gif); -moz-border-radius: 180px 180px 180px 180px; -webkit-border-radius: 180px 180px 180px 180px; border: solid 5px #CC9595"><div style="padding-left: 150px"><div style="width: 100px; height: 100px; background-image: url(http://i937.photobucket.com/albums/ad216/kiscsaszar/selenasig2.gif); -moz-border-radius: 180px 180px 180px 180px; -webkit-border-radius: 180px 180px 180px 180px; border: solid 5px #935E45; text-align: left"><div style="padding-left: 40px; padding-top: 60px"><div style="-moz-transform:rotate(5deg); -webkit-transform:rotate(5deg);"><div style="width: 120px; height: 120px; background: #4E2E2E; -moz-border-radius: 180px 180px 180px 180px; -webkit-border-radius: 180px 180px 180px 180px"><link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Mr+Bedford' rel='stylesheet' type='text/css'><center><div style="font-family: Mr Bedford, serif; font-size: 50px; color: #DA9292; line-height: 40%;width: 100px;padding-top: 5px">always </div><div style="width: 80px; text-align: justify; line-height: 85%; font-family: verdana; font-size: 8px; letter-spacing: 1px; color: #1F1C1C">needed time on my own I never thought I'd need you there when I cry And the days feel like years when I'm alone And the bed where you lie is made up on your side</div></center></div></div></div></div></div></center></div>

--------------------
user posted image
pm
^
Lilia
 Posted: Jan 27 2012, 03:03 PM
idézés

Group Icon

Group: visszatérő szereplők
Member No.: 12

Úristen !!!!!!!!!!!!
IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!!!!! *********************
Ilyenkor azért esz a fene, hogy én nem tudok ilyen szépségeket csinálni smile.gif

--------------------
user posted image
pm
^
rock me mama
 Posted: Jan 27 2012, 03:24 PM
idézés

Group Icon

not big deal smile.gif) örülök, hogy tetszik, magamnak lusta lennék csinálni, így legalább kiélhettem magam xDD használd egészséggel biggrin.gif

--------------------
user posted image
pm
^
0 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options válaszol gyors válasz új topik szavazás