Üdvözlünk mindenkit a Blurred Colors-on, amely továbbra is az első és egyetlen magyar szerepjátékos és grafikai fórum, illetve annak közössége. Kedves, segítőkész emberekkel, változatos versenyekkel, sokoldalú kódokkal, grafikákkal és egyéb hasznos dolgokkal látjuk el a rászoruló eltévedt szerepjátékozni, vagy épp csak képet szerkeszteni vágyókat. Csatlakozz hozzánk te is! Regisztrálj, de még mielőtt megtennéd, kérlek, olvasd el a szabályzatunkat.

a hónap aláírása by
don'tFORGET

a hónap blendje by
away from the light &

a hónap ikonszettje by
light up the world

válaszol új topik szavazás

» winterWonderland, i know you love me♥
winterWonderland
 Posted: Sep 30 2011, 02:01 PM
idézés

Group Icon

Group: statiszta
Member No.: 17

hellószia, te ott!
A nevem Brigi, október 4-én lesz, hogy 14 éve élek és virulok. Igen, még csak 14 éves sem vagyok, meglepő, blablabla. Boldog vagyok, néha kicsit idióta, őrült, túlpörgött, de azért szeretnivaló. smile.gif
Titok megszállott vagyok, lehet nem ismered, de akaratod ellenére biztos használtad már, más néven a vonzás törvényét. Koncert és fesztivál megszállott vagyok, a szüleim, vagyis az anyukám és a motohaapukám, már 5 évesen kivittek a Sziget-re, bár nem sok emlékem maradt meg róla. A mostohaapuka alatt ne azt értsd, hogy ő a gonosz mostoha, aki szolgaként tekint rám, vagy valami hasonló. Épp ellenkezőleg, remekül kijövünk, de ha nem gond ennyire nem nyílok meg! biggrin.gif
Ami még a zenét illeti, mostani nagy kedvencem, csak mert nyáron 3 koncertjükön is voltam, az Irie Maffia. Persze nem csak a koncertjük miatt imádom, hanem úgy alapból a zenéjüket. Örök emlékem: 2011. augusztus 11-ei Good Charlotte koncert.
Film, film, film. Jöhet minden, kivéve a horror, kiskori balhék miatt. Szóval nem nagyon bírom a horrort. Sorozatfüggő vagyok, abból bármilyen jöhet, de tényleg.
És gondolom, talán a legfontosabb a ps tapasztalatom, vagy mim. Lassan egy éve használom, szeretem. És már el is döntöttem, hogy ezzel akarok foglalkozni, grafikus szeretnék lenni, vagy mi. Lényegében honlapokat fogok tervezni, de az még odébb van. smile.gif
A ps-hez se sokat - még -, de a kódoláshoz még kevesebbet értek - még -. biggrin.gif
Egyéb dolgok, amiket jó ha tudsz rólam: csokifüggő, szerelmes, állat, rendetlen, gonosz - nem mindenkivel -, perverz, éés ennyi!♥
pm
^
rock me mama
 Posted: Sep 30 2011, 03:26 PM
idézés

Group Icon

Member No.: 21

óóó, Good Charlotte <333
ha lett volna pénzem, tuti dettó ott lettem volna, de mivel ilyen kis csóró vidéki vagyok, mindössze irigykedek rád. és akkor helló-helló és előre is boldog születésnapot - ha jól számolom - keddre : D

//amúgy muszáj megkérdeznem: avatarodon user kép van?

--------------------
user posted image
pm
^
light up the world
 Posted: Sep 30 2011, 06:28 PM
idézés

Administrator
Group Icon

Group: admin
Member No.: 1

Szia Brigi, üdv az oldalon!
Sziget <3 én 30STM-en voltam kint idén és imádtam *.*

--------------------
user posted image
pm e-mail
^
winterWonderland
 Posted: Oct 1 2011, 12:05 AM
idézés

Group Icon

Member No.: 17

QUOTE (rock me mama @ Sep 30 2011, 09:26 PM)
óóó, Good Charlotte <333
ha lett volna pénzem, tuti dettó ott lettem volna, de mivel ilyen kis csóró vidéki vagyok, mindössze irigykedek rád. és akkor helló-helló és előre is boldog születésnapot - ha jól számolom - keddre : D

//amúgy muszáj megkérdeznem: avatarodon user kép van?
köszi előre is:)
nem én vagyok rajta, hanem Nina Dobrev:D

QUOTE (light up the world @ Oct 1 2011, 12:28 AM)
Szia Brigi, üdv az oldalon!
Sziget <3 én 30STM-en voltam kint idén és imádtam *.*
Hellósmile.gif
rájuk én is ki akartam menni, de sajnos csak egy napra mehettem... biggrin.gif
pm
^
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options válaszol új topik szavazás