Üdvözlünk mindenkit a Blurred Colors-on, amely továbbra is az első és egyetlen magyar szerepjátékos és grafikai fórum, illetve annak közössége. Kedves, segítőkész emberekkel, változatos versenyekkel, sokoldalú kódokkal, grafikákkal és egyéb hasznos dolgokkal látjuk el a rászoruló eltévedt szerepjátékozni, vagy épp csak képet szerkeszteni vágyókat. Csatlakozz hozzánk te is! Regisztrálj, de még mielőtt megtennéd, kérlek, olvasd el a szabályzatunkat.

a hónap aláírása by
don'tFORGET

a hónap blendje by
away from the light &

a hónap ikonszettje by
light up the world

válaszol új topik szavazás

» so rock me mama like a wagon wheel
rock me mama
 Posted: Sep 25 2011, 10:50 AM
idézés

Group Icon

Group: statiszta
Member No.: 21

rock me mama.
helló mindenki,

és helló-helló megint. szólíts árcsinak, ha mindenképpen kell neked ide egy név. már pedig ez egy bemutatkozás, tehát kellhetne, nem?
szóval árcsi. helló. ez vagyok én. meg gimnazista is vagyok, olykor elvont jelenség és határozottan képszerkesztési analfabéta. illetve minimális a tudásom, de abból a maximumot igyekszem kihozni. és nem. nem akarok fejlődni. ne is ajánlgassa senki.
mielőtt felvetődne benned ez alapján a kérdés, hogy mégis mi a jó kurva életet keresek akkor itt, megválaszolom, hogy nem túl elmélyült, szépérzéktől kábé teljesen mentes kódolási technikámat szeretném gyarapítani, mutogatni meg minden. például nézd, amibe írok, ezt is most csináltam : )
szeretek dokumentumfilmeket és vicces sorozatokat nézni - ez utóbbit kiváltképp a comedy-n és az MTV-n. zenéből rock, punk, alternatív, dupstep, d 'n b meg egyéb nyalánkságok bármikor jöhetnek és szeretek meg sokak szerint tudok is rajzolni.
szerepjátékos oldalakon szinte bárhol meg lehet találni (sajnos...) de aktívabban manapság csak surf 'n' turf-ön. ám ha akarsz, nyugodtan mondj bármilyen oldal nevet, 70%-ot adok, hogy tudok onnan mondani egy karaktert, aki az enyém (volt). Brulled Colors 1.0-n is fenn voltam, bár nem túl nagy múlt áll ott mögöttem, legfeljebb négy szutyok kis kódot, ha küldhettem oda... hm, inkább ne is firtassuk.
és most legyen elég ennyi belőlem, ha kérdésed van, tedd fel bátran itt, vagy PM-ben, vagy ahol tetszik.
csók a cselédnek: árcsíííí.

--------------------
user posted image
pm
^
light up the world
 Posted: Sep 25 2011, 11:30 AM
idézés

Administrator
Group Icon

Group: admin
Member No.: 1

Szia Árcsi!
Üdv az oldalon! Kódoló-hiányban szenvedünk, méghozzá elég gyakran, szóval biztosan örülni fognak itt neked, én biztosan biggrin.gif

--------------------
user posted image
pm e-mail
^
0 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Topic Options válaszol új topik szavazás